این دستگاه وکیوم مردانه نسبت به سایر دستگاههای موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه تر است و برای استفاده از روش ساده ای بهره می برند. همچنین این محصول دارای مجوز ها و استاندارد های لازم از مراجع ایرانی و اروپایی می باشد . کاربرد این محصول برای درمان مشکل زود انزالی آقایان است که نوعی وسیله شناخته شده در رشته پزشکی به شمار می آید .

قیمت محصول اوریجینال: ۸۰۰۰۰ تومان

خرید

بیماری ناتوانی جنسی یکی از شایع ترین عارضه های میان خانم ها و آقایان مزدوج است که باعث ایجاد اختلالات و مشکلات سلامتی در روح و روان و فیزیک افراد می شود که در برخی از این معضلات حجومی از اتفاقات بد و تهدیدها سراغ زوج ها می آید که حاصل آن طلاق های عاطفی و یا این حجمه از طلاق های رسمی در کشورمان شده است . با دستگاه وکیوم مردانه می توانید این مشکل را بر طرف کنید .

قیمت محصول اوریجینال: ۸۰۰۰۰ تومان

خرید

مزایای دستگاه وکیوم مردانه که منجر به رابطه زناشویی موفق می گردد در بیش از ۹۸% موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصیه های پزشکان مجرب که با دفتر فروش همکاری می کند می تواند تا ۱۰۰ % موثر واقع گردد این دستگاه مورد تایید انجمن اورولوژی ایران ، وزارت بهداشت و در مان و آموزش پرشکی ، بنیاد جانبازان و مراکز دانشگاهی است و سازمان پژوهش ها و تحقیقات صنعتی اخیرا آنرا با درجه ابتکار مورد تایید قرار داده است توضیح مهم اینکه محصول فوق ساخت آمریکا بوده و بر خلاف دستگاههای رایج در بازار که به همین شکل و با نام هند سام وجود دارد که ساخت چین می باشد این وسیله ساخت امریکا بوده و روی جهبه کلمه ساخت امریکا هک شده است و نمونه مشابهی ندارد .

قیمت محصول اوریجینال: ۸۰۰۰۰ تومان

خرید

در نحوه عملکرد دستگاه وکیوم مردانه جنسی همراه مدل UP از روش بادکش درمانی استفاده شده است . در این روش به وسیله مکش ایجاد شده وکیوم ، خون و اکسیژن بیشتری به عضو مورد نظر می رشد . این عمل پس از گذشت مدتی باعث بهبود نعوظ و قوام آلت گردیده و اعتماد به نفس فرد را در هنگام آمیزش بالا خواهد برد . این محصول بعد از دو هفته استفاده باعث افزایش قدرت نعوظ مردان خواهد شد و باعث اعتماد به نفس بیشتری می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *