دستگاه وکیوم سینه موجب بزرگ کردن سینه ها می شود . این دستگاه ها عموما از دو لیوان بادکش و یک وسیله الکتریکی یا دستی پمپ کننده تشکیل شده است . این دستگاه با ایجاد فشار ملایم بر روی سینه ها سبب افزایش رشد سینه ها خواهد شد . استفاده از این دستگاه کاملا بی خطر بوده و تاکنون عوارض دستگاه وکیوم سینه در استفاده کنندگان این محصول مشاهده نشده است . استفاده از این دستگاه باعث سلامت سینه ها شده و علاوه بر افزایش سایز سینه می شود .

قیمت محصول اوریجینال: ۹۰۰۰۰ تومان

خرید

بزرگ کننده و سفت کننده سینه بدون احتیاج به هیچ گونه مصرف دارو ، تزریق ژل و جراحی ، درمان دایمی سینه های کوچک و رشد نیافته ( بعد از سن بلوغ ) ، درمان جمع شدگی و فرو رفتگی نوک سینه ، حل مشکل شل و افتادگی سینه بعد از دوران شیردهی و کهولت سن . پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید دستگاه وکیوم سینه از فروشگاه و دارو خانه معتبر احسان می باشد .

قیمت محصول اوریجینال: ۹۰۰۰۰ تومان

خرید

وکیوم بزرگ کننده سینه خانم ها یک محصول فوق العاده برای افرادی است که میخواهند سینه ای بزرگ تر و خوش فرم تر داشته باشند. برای داشتن سینه ای جذاب مخصوصا در زیر لباس های مجلسی تان هیچ احتیاجی به مصرف دارو های شیمیایی ، تزریق ژل و یا هزینه های گزاف جراحی نیست . اگر بعد از سن بلوغتان سینه های تان هنوز رشد کافی نداشته ، اگر نوک سینه های تان دارای جمع شدگی و یا فرو رفتگی است و در رابطه جنسی تان مخصوصا در دوران شیردهی تان به مشکل بر خوردید و یا به خاطر کهولت سن یا بعد از دوران شیردهی سینه های تان شل و افتاده شده پیشنهاد ما قطعا وکیوم بزرگ کننده سینه است . این محصول که نتیجه سالها تحقیقات پزشکی بوده به  راحتی و بدون هیچ گونه آسیب و ضرری جهت ریبا سازی اندام بانوان تولید می شود که در یک دوره کوتاه می تواند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند .

قیمت محصول اوریجینال: ۹۰۰۰۰ تومان

خرید

چگونه از وکیوم بزرگ کننده سینه خانم ها استفاده کنیم ؟

ابتدا سینه تان را شسته ، تمیز کرده و لیوانی که از نظر سایز مناسبتان است را به بدنتان بچسبانید (طوری که هیچ هوایی از اطراف وارد کاسه نشود ) و از طریق دستگاه مکش هوای درون ظرف را به آرامی خالی کنید تا جایی که حجیم تر شدن سینه تان را مشاهده کنید . سپس شیلنگ را از کاسه جدا کرده با این کار هوا خود به خود از سر کاسه وارد آن می شود و کاسه نیز خود از بدنتان جدا می شود پس شما هیچگاه کاسه را با فشار از بدنتان جدا نکنید در هر روز برای هر کدام از سینه هایتان در دو نوبت ۱۰ دقیقه ای این کار را تکرار کنید . بعد از اتمام کارتان کاسسه ها را با آب ولرم بشورید .

برای خرید وکیوم بزرگ کننده سینه اصل در فرم زیر مشخصات خود را وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را بزنید


یک نظر در خرید دستگاه وکیوم سینه از داروخانه معتبر – بزرگ کننده و سفت کننده سینه

    1. با سلام ، برای دریافت مشاوره رایگان لطفا یک سفارش با شماره همراه خود برای محصول مورد نظر ثبت نمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *