اسپری تاخیری ویگا اصل ۱۰۰ درصد کار آمد و موثر می باشد که در یک دقیقه سریع و بسیار آسان می توانید از آن استفاده کنید . اسپوی ویگا تا ۴۵ دقیقه زود انزالی را به تاخیر می اندازد و باعث ایجاد نعوظ و سفتی می شود . به دلیل داشتن ویتامین E باعث افزایش میل جنسی و سفت شدن الت می شود .

 

قیمت محصول اوریجینال: ۷۵۰۰۰ تومان

خرید

برای جلوگیری از انزال زود رس و داشتن رابطه طولانی تر راه های مختلفی وجود دارد مانند مصرف اسپری تاخیری و یا استفاده از کاندوم های تاخیری اما کاندوم های تاخیری دارای عوارض خطرناک هستند و اکثر مردان علاقه ای به استفاده از کاندوم ندارند و در نتیجه راحت ترین و بهترین راه حل استفاده از اسپری تاخیری است ، اما برندهای مختلفی در بازار موجود است و انتخاب را برای خریدار سخت می کند . یک شرکت داروسازی المانی محصولی منحصر به فرد به بازار عرضه کرده است و این محصول اسپری تاخیری سپر ویگا اصل ساخت المان است .

 

قیمت محصول اوریجینال: ۷۵۰۰۰ تومان

خرید

 

روش استفاده کردن از اسپری تاخیری ویگا اصل المان:

الت خود را با اب و صابون بشویید تا قدرت جذب پوست شما افزایش یابز و پس از خشک کردن کامل ، اسپری ویگا را ببه زیر سر الت تناسلی اسپری کنید ، پس از ۲ الی ۳ دقیقه حساسیت سر الت شما کم ششده است . این کم شدن حساسیت سر الت شما باعث طولانی شدن عمل جنسی خواهد شد . پس از گذششت ۵ الی ۱۰ دقیقه از استفاده اسپری ویگا ، الت شما بسیار سفت و کمی بزرگتر خواهد شد و مدت نزدیکی شما نیز طولانی تر می شود .

 

قیمت محصول اوریجینال: ۷۵۰۰۰ تومان

خرید

افزایش زمان انزال و رفع زود انزالی در آقایان در هر دوره سنی که باشند یکی موضلات جنسی می باشد که ما با پیشنهاد اسپری ویگا اصل المان این مشکل شما حل خواهد شد . افزایش  میل ، قدرت و کیفیت رابطه یکی از ویژگی های این محصول می باشد . ایجاد نعوظ و سفتی در الت به طور موقت در زمان استفاده از اسپری از دیگر ویژگی های این محصول شگفت انگیز است .

قیمت محصول اوریجینال: ۷۵۰۰۰ تومان

خرید

اسپری ویگا المانی با دوز ۵۰۰۰۰، اسپری ویگا برای افرادی به کار می رود که مدت زمان رابطه جنسی برای انها مهم است و میخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولانی جنسی لذت کامل ببرند . اسپری ویگا المانی محصول شرکت یکی از معروف ترین شرکتهای ساخت محصولات جنسی در المان می باشد .

برای خرید اسپری ویگا آلمانی اصل در فرم زیر مشخصات خود را وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را بزنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *