ژل مکس من معروف به ژل ۵ کاره به صورت عمده ای دارای ۵ ویژگی تاثیر گذار در مصرف کننده می شود : افرایش سایز الت ، ایجاد تاخیر در انزال ، ایجاد نعوظ کامل ، افزایش  لذت جنسی ، افزایش روحیه و اعتماد به نفس در فرد استفاده کننده

کرم مکس من اصل دارای موادی است که پس از جذب توسط پوست ، گردش خون را در ناحیه مورد استعمال به شدت افزایش می دهد. عمده حجم الت تناسلی مردانه توسط بافت اسفنجی شکل و خون پذیر اشغال شده است .عملکرد کرم حجم دهنده مکس من به نحوی است که با افزایش جریان خون در این بافت ها سبب تکثیر سلولی و توسعه بافت مذکور شده و در نهایت نتایجی را همچون افزایش سایز الت تناسلی و … را به همراه خواهد داشت.

قیمت محصول اوریجینال: ۶۰۰۰۰ تومان

خرید

پس از مصرف کرم مکس من اصل ، اندازه الت شما بین ۲ تا ۱۰ سانتی متر افزایش طول و قطر خواهد داشت و به طبع باعث درمان زود انزالی و افزایش زمان نزدیکی می شود . کرم مکس من اعتماد به نفس شما را بالا می برد و یک رابطه شیرین را به شما هدیه می دهد . کرم مکس من ، از نظر اندازه طول و قطر به شکلی دایمی بوده و کاملا بی خطر و بدون عوارض جانبی است و باعث بهبود مشکل نعوظ در حالت تحریک جنسی می شود و به خاطر این افزایش بافت پوست همزمان از انزال زود رس جلوگیری کرده و مدت زمان آمیزش را به طور شگفت انگیزی به ارمغان می آورد.

قیمت محصول اوریجینال: ۶۰۰۰۰ تومان

خرید

از کاربردهای کرم مکس من اصل می توان به افزودن به درازا ، ضخامت و سختی الت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دایمی و مادام العمر و تسلط بر قدرت و کیفیت نزدیکی و جلب رضایت شریک جنسی ، رسیدن به اوج لذت جنسی و شدیدتر و قوی تر شدن ارگاسم ، درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی به علت پیدا کردن اعتماد به نفس از داشتن آلتی خوش سایز ، خون رسانی بهتر به الت تناسلی شما ، افزایش شور جوانی و احساس شادابی و همچنین افزایش میزان و شدت جریان خون رسانی در اندامهای تناسلی و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقی Vasodilators که بر روی بافت های پیرامونی الت تاثیر می گذارند اشاره کرد .

قیمت محصول اوریجینال: ۶۰۰۰۰ تومان

خرید

نحوه مصرف  کرم مکس من :

توجه : قبل از هر عملی ابتدا الت باید به حالت نیمه نعوظ در اید . تقریبا ۵۰% نعوظ داشته باشد .

مرحله یک :ابتدا سطح الت را به مقداری کرم مکس من اغشته کنید سپس به ارامی الت خود را مساژ دهید . تمامی قسمت های الت باید به کرم مکس من اغشته شود . ماساژ باید به حدی باشد که خون در الت به جریان بیافتد و گرم شود . بعد از گذشت ۵ دقیقه مرحله دو را شروع کنید.

مرحله دو : ماساژ را شروع کنید و زمانی که نعوظ از ۵۰ تا در صد بیشتر شد ماساژ را باید متوقف کنید و صبر کنید که نعوظ به زیر ۵۰ تا ۷۰ درصد برسد و دوباره ماسا را از سر بگیرید (نحوه ماساژ مرحله سه )

مرحله سه: انتهای الت خود را به توسط انگشت های اشاره و شصت که حلقه شده است در دست بگیرید و با کمی فشار به سمت جلو ( به سمت سر الت ) حرکت دهید . زمانی که حلقه دست شما به وسط الت رسید باید توسط انگشت های حلقه شده دست دیگر ( انگشت اشاره و شصت که حلقه ایجاد شده ) انتهای الت را ثابت بگیرید (انتهای الت قسمت اتصال بیضه و الت ) و با دست دیگرتان به حرکت ادامه بدید تا به سر الت برسد . توجه داشته باشید که این حرکات باید به اهستگی انجام بگیرد و حتما زمانی که الت به نعوظ بالای ۵۰ درصد رسید ، ماساي را متوقف کنید و صبر کنید که نعوظ به زیر ۵۰ درصد برسد و دوباره شروع کنید .

مرحله چهار : مرحله سه را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه روزانه دو مرتبه باید انجام داده شود

مرحله پنج: بعد از اتمام ماساژ از شستن الت به مدت ۱ ساعت خودداری کنید و بگذارید به مدت ۱ ساعت کرم مکس من روی الت بماند . بعد از این مدت الت را شستشو دهید .

قیمت محصول اوریجینال: ۶۰۰۰۰ تومان

خرید

کرم مکس من اصل یک داروی کاملا گیاهی و طبیعی است که برای افرادی به کار می رود که مدت زمان رابطه زناشویی برای انها مهم است و میخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از رابطه طولانی لذت کامل ببرند . ژل مکس من محصول یکی از معتبرترین شرکت های ساخت محصولات زناشویی می باشد. طبق ادعای شرکت سازنده و البته استفاده کنندگان این کرم موجب بی حسی الت نمی شود و حس طبیعی رابطه را از بین نمی برد و حتی موجب افزایش لذت رابطه نیز می شود .

برای خرید ژل ۵ کاره مکس من آمریکایی اصل در فرم زیر مشخصات خود را وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را بزنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *