قرص مکس من افزایش دهنده سایز الت تناسلی در طول و قطر و تقویت بافت اسفنجی الت و سفت تر کردن نعوظ است همچنین این قرص در درمان مشکلات نعوظ و شل بودن الت و تاخیر در انزال و افزایش زمان نزدیکی می باشد که این امر شما را به اوج لذت جنسی می رساند

قرص مکس من بدون عوارض جانبی می باشد.

قیمت محصول اوریجینال: ۱۱۵۰۰۰ تومان

خرید

کپسول مکس من بدون شک موثر ترین و قوی ترین محصول تقویت قوای جنسی مردان در جهان است . این کپسول پر فروش ترین محصول در امریکا در سال ۲۰۰۶-۲۰۰۸ بوده است . مکس من می تواند به سرعت به افزایش قوای جنسی ، طولانی کردن زمان نزدیکی ، کلفت کردن آلت تناسلی ، درمان موثر ناتوانی جنسی ، بهبود زندگی جنسی طبق تحقیقاتی که استادان دانشگاه امریکا صورت داده اند به طور معمول ۶۸% از زنان به ۸ دقیقه زمان تا رسیدن به اوج لذت جنسی و ۴۵% از انها به ۱۲ دقیقه وقت نیاز دارند متاسفانه بیشتر از ۷۵ % از مدان قادر نخواهند بود بیش از ۳ الی ۶ دقیقه خودشان را کنترل نمایند . مکس من این مساله را برای شما به سادگی حل خواهد کرد.

قیمت محصول اوریجینال: ۱۱۵۰۰۰ تومان

خرید

هر بسته مکس من حاوی ۶۰ عدد کپسول تاخیر در انزال می باشد . این محصول دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و دارای گواهی GMP ، تولید تحت شرایط کنترل کیفیت از FDA امریکا می باشد که تولید شده در مدرنترین لابراتوارهای دنیا بوسیله پرسنل متخصص است و عوارضی چون تپش قلب ، چاقی و اضافه وزن یا ناراحتی های پوستی و گوارشی و … را ندارد . قرص مکس من تولید شده از بهترین مواد طبیعی و ۱۰۰% نوترال بدون هیچگونه هوارض جانبی است . قرص مکس من شق پذیری را افزایش داده و سختی الت در نعوظ را بالا میبرد.

قیمت محصول اوریجینال: ۱۱۵۰۰۰ تومان

خرید

نحوه مصرف کپسول مکس من :

روش مصرف نسبت به فیزیولوژی بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمایلات شخصی وی تغییر می یابد . کلی مصرف دو عدد کپسول در روز ترجیحا همراه با غذا ( یک یا دو کپسول هنگام صبحانه و یک یا دو عدد دیگر هنگام شام ) شرایط معمول استفاده از این مکمل است . شایان ذکر است که مصرف بیش از چهار کپسول در روز به غیر از موارد خاص و به دستور پزشک متخصص توصیه نمی گردد . لطفا در حین مصرف کپسول را بدون جویدن و شکستن فرو ببرید .

قیمت محصول اوریجینال: ۱۱۵۰۰۰ تومان

خرید

عناصر منحصر به فرد و ۱۰۰% طبیعی که با فرمولاسیون پیشرفته در این کپسول به کار رفته باعث ورود بیشتر خون به بافت اسفنجی شده و به سفت تر و قوی تر شدن الت در زمان نعوظ کمک می کند . هورمون تستسترون گیاهی که با کالیبره کردن مواد و عناصر گیاهی به دست می آید باعث تولید هورمون جنسی طبیعی و تهیه مواد مغذی حیاتی جهت عملکرد بسیار عالی و همچنن رساندن فرد به اوج لذت جنسی می شود .

برای خرید قرص مکس من آمریکایی اصل در فرم زیر مشخصات خود را وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را بزنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *