خرید ارزان قرص وایمکس در ایران ، نوش دارو نمایندگی فروش قرص وایمکس اصل و دارای تاییدیه وزارت بهداشت و ۱۰۰ % موثر و بدون بدون عوازض جانبی است . بسته ۶۰ تایی قرص وایمکس اصل به همراه آموزش نحوه مصرف قرص وایمکس کانادایی اصل از فروشگاه اینترنتی نوش دارو .

قیمت محصول اوریجینال: ۱۳۰۰۰۰ تومان

خرید

امروزه پس از سالها آزمایش و بررسی تکنیکها ، راه حلها و روش های بزرگ کردن آلت مردان ، دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که قرصها و کپسولهای گساهی بیشترین و بهترین اثر را بروی آلت تناسلی مردان می گزارند . اگر شما در مورد قرص های افزایش دهنده و حجم دهنده تحقیق کرده باشید بدون شک نام قرص وایمکس را شنیده اید این به خاطر این است که قرص وایمکس بیش از یک دهه جزو بهترین قرص های افزایش دهنده الت مردان می باشد و همه ساله برنده جایزه کیفیت و پشتیبانی مشتریان می شود . شما نیز می توانید این قرص قوی و موثر را از فروشگاه اینترنتی نوش دارو خریداری نمایید .

قیمت محصول اوریجینال: ۱۳۰۰۰۰ تومان

خرید

اگز بخواهیم در مورد ویژگی های قرص وایمکس صحبت کنیم می توانیم افزایش دایمی طول الت بین ۳ الی ۷ سانتی متر در دوره ۲ الی ۴ ماهه و افزایش دایمی قطر الت تا ۵۰ % و درمان مشکل عدم نعوظ و شل بودن الت را نام ببریم . از دیگر ویژگی های این محصول درمان زود انزالی  تا ۳۰ دقیقه و افزایش قدرت نعوظ و حفظ طولانی مدت نعوظ و سفتی الت و همچنین افزایش تعداد اسپرم و کیفیت ان و درمان ناباروری اقایان نام برد . بازیابی سریع توان جسمی برای برقراری تعداد دفعات بیشتر رابطه جنسی از دیگر قابلیت های این محصول شگفت انگیز می باشد .

قیمت محصول اوریجینال: ۱۳۰۰۰۰ تومان

خرید

محتویات قرص وای مکس VIMAX 60 عدد کپسول ۶۰۰ میلی گرمی می باشد که که طریقه مصرف ان به شرح دیل می باشد:

روزی ۲ عدد از این کپسول باید استفاده شود که یک کپسول یک ساعت بعد از صبحانه و یک کپسول ۶ الی ۷ ساعت بعد از نهار مصرف شود .

قیمت محصول اوریجینال: ۱۳۰۰۰۰ تومان

خرید

از استاندارد های و تاییدیه بین المللی قرص وایمکس می توان به تاییدیه بهداشت امریکا به شماره ۳۳۰۷۲۵۳ و تاییدیه بهداششت کانادا به شماره ۱۵۹۳۴۵ نام برد . این محصول دارای استاندارد GMP امریکا و FDA می باشد و همچنین دارای استاندارد ISO 9001 و استاندارد کیفیت UKAS است .

برای خرید قرص VIMAX اصل در فرم زیر مشخصات خود را وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را بزنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *