کرم شارک پاور گیاهی بهترین کرم گیاهی جنسی مردان ساخت کمپانی بسیار معتبر و مشهور اینورما آلمان است . این محصول بهترین کرم برای افزایش سایز و قطر آلت تناسلی ، افزایش زمان مقاربت و دیر انزالی و روشن کننده و سفید کننده پوست آلت است یکی دیگر از ویزگی های این محصول افزایش دهنده حجم و میزان منی می باشد . کرم شارک پاور دارای ویتامین E برای حفظ لطافت و جوانی پوست آلت و تجدید عصب های منطقه تناسلی برای لذت بیششتر می باشد.

 

قیمت محصول اوریجینال: ۴۸۰۰۰ تومان

خرید

 

کرم شارک پاور ساخت کشور آلمان می باشد و دارای تایییدیه از سازمان داروی اروپا CE نیز است . این کرم کاربردهای فراوانی برای مردان دارد و در واقع ۵ ویژگی مهم آن عبارتند از : افزایش کلی سایز الت ، افزایش زمان رابطه ، افزایش میزان نعوظ ، افزایش حجم و پاشش منی و افزایش لذت در طول رابطه به خاطر همین ویژگی ها کرم شارک پاور به کرم ۵ کاره مردان مشهور است .

 

 

قیمت محصول اوریجینال: ۴۸۰۰۰ تومان

خرید

افزایش دهنده مدت و میزان نعوظ (راست شدن الت ) بصورت بسیار دلچسب و شیرین . افزایش دهنده حجم منی و میزان پرتاب منی در هنگام انزال ( بدلیل دارا بودن مواد مغذی و گیاهان تقویت کننده ) و همچنین میزان بالای ویتامین E موجود در شارک پاور که از طریق پوست الت براحتی جذب سلول های الت می گردد.

 

قیمت محصول اوریجینال: ۴۸۰۰۰ تومان

خرید

 

روش استفاده از کرم شارک پاور :

صبح و بعد از ظهر مقدار کمی از کرم را روس سطح آلت مالیده و حدود ۵ دقیقه ماساژ داده تا جذب پوست الت گردد . نیازی به شستشوی آن نیست فقط هنگام نزدیکی بهتر است آنرا بشویید . دوره استفاده از این محصول ۸ الی ۱۲ هفته می باشد که بر اساس آن بین ۳ الی ۱۰ سانتی متر تغییر در سایز الت ایجاد و به همان نسبت تغییر قطر نیز مشاهده می گردد.

 

قیمت محصول اوریجینال: ۴۸۰۰۰ تومان

خرید

 

طبق امارهای کسب شده تقریبا ۴۰ دررصد افراد در سراسر دنیا از کوچک بودن الت تناسلی خود رنج برده و احساس حقارت می کنند . کوچک بودن الت تناسلی یک مرد اثرات بسیار بدی را در زندگی و فکر او دارد و حاصلش افسردگی ، عدم اعتماد به نفس ، خجالتی شدن ، سر خورده شدن از روابط جنسی و نارضایتی شریک جنسی او و … خواهد شد . پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید کرم شارک پاور اصل مردان از فروشگاه اینترنتی نوش دارو به صوررت کاملا تضمینی می باشد .

 

برای خرید کرم شارک پاور (کوسه) اصل در فرم زیر مشخصات خود را وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را بزنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *