وگادول بهترین قرص تاخیری فوری و با ماندگاری اثر طولانی در مصرف کننده یکی از پر فروش ترین قرص های تاخیری است که به علت داشتن قیمتی مناسب و در عین حال تاثیر عالی از طرفداران زیادی برخوردار است .

قیمت محصول اوریجینال: ۵۰۰۰۰ تومان

خرید

به صورت طبیعی زمان ارگاسم در زنان بین ۱۰ الی ۲۰ دقیقه طول می کشد ، در صورتی که تحقیقات نشان می دهد ۷۵ درصد مردان در کمتر از دو دقیقه از آغاز سکس به ارگاسم می رسند . برای رسساندن زمان انزال مردان به زنان و طولانی تر کردن زمان رابطه روش هایی وجود دارد که یکی از بهترین روش ها استفاده از قرص های تاخیری است . یکی از بهترین قرص های تاخیری برای مردان قرص وگادول (۵  تایی ) است که این قرص را می توانید به صورت اینترنتی از فروشگاه نوش دارو خریداری نمایید و به صورت پستی درب منزل تحویل بگیرید .

قیمت محصول اوریجینال: ۵۰۰۰۰ تومان

خرید

نحوه مصرف قرص وگادول :

بهترین زمان مصرف قرص وگادول ۳۰ دقیقه قبل از رابطه است . قرص ها را به صورت کامل ببلعید و از جوییدن قرص ها خودداری نمایید . و همچنین قرص ها را به همراه آب کافی مصرف نمایید . ماندگاری قرص وگادول در بدن تا ۴۸ ساعت ادامه دارد و بهتر است که در ۴۸ ساعت بیشتر از یک قرص مصرف نشود .

قیمت محصول اوریجینال: ۵۰۰۰۰ تومان

خرید

قرص تاخیری وگادول یک ترکیبی جدید است که از ترکیب دو داروی سیلدنافیل + ترامادول و تاثیر گیاهان دارویی موثر ساخته شده است . این قرص ، در سالهای اخیر به دلیل فرمولاسیون قوی و تاثیر بسیار قدرتمند آن و نداشتن عوارض جانبی بسیار پرکاربرد و به طور دقیقتر پر فروشترین محصول تاخیری به حساب می آید . که دارای تاثیر بسیار قوی برای تاخیر در انزال است که به گقته مصرف کنندگان تا ۵۰ دقیقه تاخیر ایجاد می کند و مزیت دیگر آن تاثیر طولانی مدت ( به مدت حداقل ۵ روز ) در فرد مصرف کننده است .

قیمت محصول اوریجینال: ۵۰۰۰۰ تومان

خرید

محصولات بسیار وجود دارد مه می تواند مشکل زود انزالی را حل کنند ولی هیچ کدوم از این محصولات توانایی این محصول جدید را ندارند . وگادول نام محصولی نیمه گیاهی و ترکیبی است می تواند توسط مردان به صورت یک عدد در روز مصرف شده و رود انزالی آنان را در هنگام رابطه تا ۵۰ دقیقه بدون وقفه به عقب بیاندازد . این محصول نسبت به تمامی محصولات دیر انزالی دیگر برتر بوده و قویتر از انان می باشد .

برای خرید قرص VEGADOL اصل در فرم زیر مشخصات خود را وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را بزنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *